info location-pin svg-defsnulltechnology

+48 17 774 56 90

AKTUALNOŚCI
FIRMOWE

VB Traffic jedzie na Targi do Amsterdamu

06.03.2018

Firma VB Traffic będzie prezentowała szeroką gamę swoich produktów na Międzynarodowych Targach INTERTRAFFIC w Amsterdamie, które rozpoczynają się 20 marca. Targi potrwają 4 dni i będzie to doskonała okazja do zaprezentowania się wśród importerów i producentów najwyższej jakości produktów, a także instytucji i uczelni zaangażowanych w działania na rzecz rozwoju infrastruktury drogowej, inteligentnej mobilności i zarządzanie ruchem.

INTERTRAFFIC to światowa marka nr 1 w dziedzinie infrastruktury drogowej i rozwiązań komunikacyjnych. Od 1972 roku targi INTERTRAFFIC Amsterdam stały się platformą dla spotkań profesjonalistów z całego świata. Jest to wydarzenie organizowane co dwa lata, na którym trzeba być, aby zapoznać się z najnowszymi trendami rozwoju infrastruktury, zarządzania ruchem systemów bezpieczeństwa i rozwiązań parkingowych oraz komunikacji miejskiej. Wiodące, światowe koncerny właśnie tutaj  mają premierowe prezentacje najnowszych technologii i produktów. Podczas czterodniowego spotkania istnieje jedyna w swoim rodzaju okazja do zapoznania się z całą ofertą wchodzącą właśnie na rynki.

Targi odbywają się co dwa lata, podczas poprzedniej edycji w 2016 roku, pojawiło się na nich 800 wystawców z 47 krajów i ponad 30 000 odwiedzających z 134 krajów na całym świecie.

 

Zapraszamy na nasze stoisko nr. 01.327

Copyright @ 2020 VB TRAFFIC

Partnerzy:

van berde trafimex celubuve24.lv

Projekt i reazlicja: Penmark.pl