info location-pin svg-defsnulltechnology

+48 17 774 56 90

FIRMA
VB TRAFFIC

VB Traffic Sp. z o.o. jest firmą zajmująca się dystrybucją lamp drogowych, sygnalizacji świetlnej i akcesoriów z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego na rynek polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Szeroka gama lamp drogowych obejmuje lampy dzienne, zmierzchowe, zasilane akumulatorami, jak również wykorzystujące ekologiczne źródła energii – panele solarne. W ofercie posiadamy także lampy pojazdów uprzywilejowanych, tymczasową sygnalizację świetlną oraz wszystkie niezbędne akcesoria do lamp. Polecamy tzw. fale świetlne, które zapewniają bardzo dobre oznakowanie drogi, zarówno nocą, jak i w dzień. Poszczególne elementy systemu fali świetlnej są ze sobą połączone kablowo. Niektóre produkty wyposażone są w mechanizmy umożliwiające sterowanie oraz ustawienie czasowe.

Firma posiada nr rejestrowy BDO wydany przez Ministerstwo Klimatu: 000002317

W ramach oferty produktów bezpieczeństwa ruchu oferujemy także progi zwalniające, skłaniające do ograniczenia prędkości. Posiadamy kilka modeli progów zwalniających, które wyróżniają się wysoką skutecznością.

Udostępniamy także w naszym asortymencie słupki oraz pachołki drogowe, które pełnią rolę ostrzegawczą oraz informującą. Pachołków drogowych używa się w sytuacji oznaczenia miejsca robót drogowych. Zastosowanie słupków drogowych sprowadza się w głównej mierze do oddzielenia strefy pieszych od strefy ruchu pojazdów. Posiadamy także w asortymencie lustra drogowa, które zwiększają poziom bezpieczeństwa w miejscach, gdzie zachodzi duże ryzyko kolizji z uwagi na słabą widoczność innych uczestników ruchu. Proponujemy duży wybór modeli luster drogowych.

NOWOŚĆ W OFERCIE
ŚWIETLIKI DACHOWE

Pragnąc rozbudować ofertę o dodatkowe segmenty wprowadziliśmy do asortymentu świetliki dachowe. Są to produkty, które w znacznym stopniu poprawiają warunki pracy na dużych powierzchniach hal produkcyjnych oraz magazynowych. Zastosowanie świetlików dachowych wprowadza więcej światła naturalnego do wnętrza, a także stanowi bardzo dobre rozwiązanie wentylacji.

Więcej o produkcie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Przejdź do kontaktu